• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

На знак солідарності та підтримки України по всьому світу тимчасово вимкнуть освітлення пам'яток

Відомі пам'ятки по всьому світу 21 грудня тимчасово вимкнуть освітлення на знак солідарності з Україною

Київ під час відключення світла
Київ під час відключення світла
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні фандрейзингової платформи United24, передає "ДС".

Так, 21 грудня о 20:00 на 62 локаціях у 19 країнах вимкнуть світло. Зокрема освітлення вимкнуть для Колізею (Рим), Сіднейської опери, будівлі інституцій ЄС в Брюсселі, парламенту Шотландії в Единбургу, мерії Парижа та Порто, головні різдвяні ялинки Нью-Йорка біля Рокфеллерівського центру та Лондона на Трафальгарській площі, а також у Празі, Ризі, Софії, Вроцлаві, Турку, Вільнюсі та Торонто.

Відвідувачів цих пам'яток закликатимуть долучитися до збору коштів на генератори для українських лікарень. Ціль зібрати 10 мільйонів доларів. Зробити свій внесок можна за посиланням.

Крім того, у польському Кракові з 21 грудня й до 1 січня з 19:00 до 19:01 на хвилину вимикатимуть освітлення шести пам'яток у місті на знак підтримки України.

Нагадаємо, United24 — це фандрейзингова платформа для збору пожертв на підтримку України. Усі охочі з будь-якої країни можуть пожертвувати гроші та отримати звіт щодо зібраних коштів. 

Гроші надходять на офіційні рахунки НБУ, прив’язані до міністерств. Пожертвувати можна на один із трьох напрямів: армію та розмінування, гуманітарну й медичну допомогу або відбудову України.

Нацбанк звітує про збір раз на день, а міністерства звітують про розподіл та використання грошей раз на тиждень. Станом на 13 грудня через цю платформу пожертвували 245,9 мільйона доларів.

Амбасадорами платформи вже стали футболіст Андрій Шевченко, тенісистка Еліна Світоліна, сценарист Лієв Шрайбер, співачка Барбра Стрейзанд, гурт Imagine Dragons та актор Марк Гемілл, який зіграв Люка Скайвокера у "Зоряних війнах".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua