• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Нагадує Гітлера в останні дні Третього Рейху: Ходжес порівняв Путіна з нацистським фюрером

Генерал у відставці, колишній командувач військами США в Європі Бен Ходжес стверджує, що останні рішення президента РФ Володимира Путіна нагадують поведінку Адольфа Гітлера, коли той в останні дні Третього Рейху намагався залучити побільше вояків

Бен Ходжес
Бен Ходжес
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв’ю Bild, передає "ДС".

"Нинішня поведінка Путіна нагадує мені Гітлера, який в останні дні Третього Рейху муштрував хлопців і старців для Вермахту. Іронія долі: Путін робить те, що робили нацисти" — сказав Ходжес.

У відповідь на запитання, чи зможе мобілізація сприяти зміні ходу війни в Україні, генерал заявив, що "без потужної артилерійської підтримки ці війська будить самим лише гарматним м’ясом, яке сидітиме цієї зими в холодних мокрих окопах під час того, як українські сили просуватимуться вперед".

Щодо ядерної зброї, то генерал Ходжес не виключає її застосування.

"Але ядерна зброя найбільш ефективна, коли не застосовується. З огляду на її стримуючий потенціал" — зазначив він.

"Так, Путін холодний, як лід, але не божевільний: він добре знає, що тоді США повинні будуть повністю втягнутися у цю війну. Пентагон вже надав президенту Джо Байдену список варіантів на такий випадок" — сказав Ходжес, зазначивши, що є ще російські генерали, які хотіли б мати майбутнє і після Путіна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua