• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Найближчими тижнями Росія все більше покладатиметься на резервні сили, — британська розвідка

У найближчі тижні російська армія вже більше залежатиме від резервних сил, однак попри постійний дефіцит резервістів РФ поки неохоче сприймає ідею загальної мобілізації

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в розвідувальному огляді Міноборони Британії, передає "ДС".

Попри те, що основним оперативним фокусом Росії залишається Сєвєродонецько-Лисичанська "кишеня", тиждень постійно інтенсивних обстрілів свідчить про те, що Росія намагається перебрати ініціативу на північній осі Ізюма. При цьому українські війська продовжують утримувати лінію в цьому секторі, добре використовуючи лісисту місцевість для підтримки своєї оборони.

"Протягом найближчих тижнів російська кампанія, швидше за все, все більше покладатиметься на ешелони резервних сил" — йдеться в огляді.

Також розвідники зазначають, що російські резерви складаються з кількох окремих компонентів, які Росія майже напевно вже почала використовувати.

Російський бойовий резерв армії — це нещодавнє нововведення, яке складається з резервістів-добровольців, які працюють за сумісництвом і які розгортаються як цілі підрозділи, як правило, призначені для виконання завдань в тилу.

Людський мобілізаційний ресурс – це значний фонд усіх ветеранів, які служили в регулярній армії протягом останніх п’яти років.

"Російська влада, ймовірно, використовує добровольців цієї категорії для поповнення третіх батальйонів у складі регулярних бригад" — йдеться в огляді.

"Попри постійний дефіцит резервістів для розгортання в Україні, російське керівництво, ймовірно, і далі неохоче сприймає ідею віддати наказ про загальну мобілізацію" — заявляють у британській розвідці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua