• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Не дають великих шансів": Орбан орієнтується на букмекерів у питаннях війни України та Росії

Україна має право захищатись від російського вторгнення, однак, згідно з букмекерами, шанси на перемогу в українців невеликі

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан
Реклама на dsnews.ua

Про це прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив у ефірі Telex, передає "ДС".

"Якщо уряд вирішив боротися, це рішення не можна ставити під сумнів, навіть якщо букмекери не дають великих шансів на перемогу", — сказав Орбан.

Угорський лідер також розкритикував санкційну політику Євросоюзу щодо Росії та заявив, що нібито майже ніхто в Європі "не говорить голосом миру".

"Ми маємо фінансувати мир, а не війну. Якщо вони (ЄС, — ред.) продовжать політику санкцій, то зруйнують усю європейську економіку. Єдине, про що говорить угорський уряд, то це про те, що треба фінансувати мир, а не війну. Ніхто не зацікавлений у тому, щоб вся Європа збанкрутувалась", — вважає Орбан.

Орбан додав, що війна в Україні лише частково веде до зростання цін, а головною причиною є саме введення західних санкцій проти РФ.

Як писала "ДС", позиція прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо шостого пакету санкцій Євросоюзу проти Росії могла зруйнувати єдність послів ЄС. Будапешт буде ще більш ізольованим.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua