• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Не місце серед порядних: Росію виключили із Всесвітньої туристичної організації

Всесвітня туристична організація ООН виключила Росію зі свого складу більшістю голосів

Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла голова Державного агентства розвитку туризму України Мар'яна Олеськів, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

"Росія більше не член Всесвітньої туристичної організації ООН. Більшістю голосів таке рішення прийнято на Генеральній асамблеї організації! "За" проголосували 40 країн, за що їм честь і шана", — зазначила глава Держтуризму.

Проти того, щоб країну-окупанта виключили з організації, виступили Сирія, Білорусь, Казахстан, Зімбабве, Нікарагуа, Алжир, Китай, Боснія і Герцеговина, Єгипет та Північна Корея.

"Бажаний для Росії сценарій не спрацював. Розповісти світу про те, що вони самі вийшли з ВТО ООН, не вдалося. Зберегти обличчя – не вдалося. Зате вдалося вкотре зганьбитись і ще й оскандалитись у фінальних конвульсіях", — додала вона, нагадавши, що напередодні голосування представники Росії влаштували істерику і вирішили першими вийти зі складу організації, перш ніж відбулася процедура виключення.

За словами глави Держтуризму, Росія має пройти тривалий цивілізаційний шлях, отримати нові якості – у гуманності, ерудиції, честі та цінностей. І "лише після повної трансформації знову претендувати на місце серед мирних, доброзичливих, порядних і чесних людей, що є членами цієї Організації".

Нагадаємо, після нападу на Україну в Росії тури до Єгипту та Туреччини подорожчали на 80%.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua