• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

"Не може бути й мови": Виробник Bayraktar відхрестився від співробітництва з Росією

Гендиректор компанії Baykar Makina Халук Байрактар заявив, що "не може бути й мови" про продаж своїх безпілотників Росії незалежно від запропонованої суми

Bayraktar
Bayraktar
Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів в інтервʼю BBC, передає "ДС".

"Гроші не є для нас пріоритетом. Гроші та матеріальні ресурси ніколи не були метою у нашому бізнесі", – розповів Халук Байрактар. Він наголошує, що дружба та співпраця компанії з Україною тривають уже багато років. 

Очільник компанії нагадав, що системи Bayraktar використовуються в Україні з 2018 року. 

"Тому скільки б грошей нам не пропонували, чесно кажучи, не може бути й мови про те, щоб у цій ситуації передати їм їх (Москве безпілотники — ДС) У цей період вся наша підтримка повністю на боці України, оскільки у нас дуже міцний зв'язок, і Україна зазнає дуже несправедливої, агресивної та необґрунтованої атаки", – наголошує гендиректор компанії.

Він додав, що ніщо не затьмарить співпрацю компанії з Україною, і незалежно від того, яку суму буде запропоновано, "наша позиція з цього приводу зрозуміла".

Як писала "ДС", Генеральний директор компанії Baykar Makina Халук Байрактар хоче у майбутньому робити на заводі в Україні безпілотні винищувачі Bayraktar Kizilelma, що перекладається як "Червоне яблуко".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua