• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Нехай рублями підтираються: у Росії бортпровідникам наказали заощаджувати туалетний папір (ДОКУМЕНТ)

Російська аерокомпанія "Аерофлот" зобов'язала бортпровідників на рейсах стежити за туалетним папером, зайвий не викладати та опломбувати залишки

Туалетний папір
Туалетний папір / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це у Telegram пише російське видання Baza з посиланням на документ, розісланий персоналу фірми, передає "ДС".

Йдеться про бортпровідники, які працюють на авіарейсах до Туреччини.

За даними видання, персонал авіакомпанії "Аерофлот" зобов'язали вести облік туалетного паперу, а всі рулони, що залишилися, необхідно опечатати і здати на зберігання.

Baza наголошує, що нововведення у тестовому режимі запрацювали з 3 по 10 червня, проте подібну практику на рейсах підсанкційної авіакомпанії можуть запровадити на постійній основі.

"Тепер ведеться суворий облік паперової продукції: туалетного паперу, серветок та паперових рушників. Бортпровідники повинні уважно стежити за матеріалом на борту та поповнювати його лише в міру витрачання. Додаткові рулони в жодному разі не можна залишати у доступних місцях, щоб до них випадково не дісталися пасажири", — пишуть журналісти

У матеріалі зазначено, що раніше бортпровідників російських авіакомпаній зобов'язували лише приймати паперовий матеріал і стежити, щоб на борту літака він був у наявності.

"Дефіцит у всьому. Нехай рублями підтираються", — пише в Telegram екснардеп Борислав Береза.

Нагадаємо, у травні російський "Газпром" зупинив експорт газу до Фінляндії, яка відмовилася оплачувати паливо в рублях. Водночас, за даними ЗМІ, німецькі та італійські компанії готові платити за газ у російській валюті.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua