• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

"Нехай самі гинуть за свої хворі фантазії": у РФ анонсували акцію проти мобілізації

У РФ антивоєнний рух "Весна" оголосив всеросійську акцію проти мобілізації — "могилізації", як її назвали

У Росії анонсували акцію проти мобілізації
У РФ анонсували акцію проти мобілізації / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві "Весни", передає "ДС".

"Щойно Володимир Путін оголосив "часткову" мобілізацію в Росії. Це означає, що тисячі російських чоловіків — наших батьків, братів і чоловіків — будуть кинуті в м'ясорубку війни. За що вони помиратимуть? За що матері і діти проливатимуть сльози? За палац Путіна? Тепер війна по-справжньому прийде в кожну оселю і кожну родину", — пишуть в організації.

Як нагадує "Весна", раніше російська влада говорила, що воюють тільки "професіонали" і що вони переможуть.

"З'ясувалося, що не перемагають — і на фронт почали набирати ув'язнених. А тепер оголошено мобілізацію. Значить, становище вкрай важке. Війна більше не "десь там" — вона прийшла до нашої країни, наші будинки, за нашими рідними. І вони повинні гинути, щоб виправити помилки путінського режиму, який призвів Росію до жахливої бійні, ізоляції та злиднів", — заявляють противники війни.

"Весна" також вважає, що першими призивати потрібно "депутатів та чиновників, які щодня кричали про необхідність мобілізації": "Нехай самі гинуть за свої хворі фантазії, а не відправляють на смерть звичайних хлопців".

"Весна" оголошує всеросійську акцію проти мобілізації та закликає росіян виходити на вулиці вже сьогодні о 19:00 (за місцевим часом у різних населених пунктах).

Як писала "ДС", 21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив про часткову мобілізацію в Росії. Кремль планує призвати 300 тис. людей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua