• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Немислимо обговорювати: президент Естонії прокоментував вимоги РФ

Президент Естонії Алар Каріс заявив, що повернення до ситуації 1997 року, коли почалося розширення НАТО, немислимо обговорювати навіть за чашкою кави

Алар Каріс
Алар Каріс
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв’ю Vikerraadio, передає "ДС" із посиланням на ERR.

"Жодних шансів повернутися до ситуації, яка була до 1997 року, після якої до НАТО приєдналися 14 країн, не існує. Це немислимо, і навіть немає сенсу обговорювати це десь за чашкою кави", — прокоментував Каріс вимогу Росії про виведення сил НАТО з 14 країн-членів Альянсу, які вступили до організації після 1997 року.

За словами Каріса, ніхто не хоче вивозити з Естонії та інших країн Балтії озброєння, чого нібито вимагає Росія. 

Коментуючи письмову відповідь США на вимоги Росії, Каріс зазначив, що після ознайомлення з її змістом можна сказати, що вона відповідає тому, що США заявляли публічно.

Каріс також зазначив, що безпеці Естонії наразі ніщо не загрожує. Хоча останнім часом дедалі більше розмов про загрозу війни як для України, так і для інших країн пострадянського простору, Каріс вважає, що цим не слід залякувати людей.

"Смію запевнити, що безпеці естонської держави зараз ніщо не загрожує. Немає сенсу лякати народ даремно", — сказав Каріс, додавши, що і найближчим часом війна в Естонії не стане реальністю. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua