• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Нетаньягу отримав мандат на формування нового уряду Ізраїлю

Президент Ізраїлю Іцхак Герцог вручив лідеру партії-переможниці парламентських виборів "Лікуд" Біньяміну Нетаньяху мандат на формування нового уряду країни

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Нетаньяху заручився рекомендаціями 64 членів парламенту від свого блоку, що дало йому більшість у 120-місцевому парламенті (Кнесеті), повідомляє "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Він пообіцяв сформувати суто праву коаліцію, включаючи ультранаціоналістичні та релігійні партії.

Починаючи з неділі, 13 листопада, Нетаньяху матиме до шести тижнів, щоб сформувати новий уряд і спробувати залучити до нього більше депутатів. Він уже веде переговори з партіями, які входять до його блоку, щодо розподілу ключових міністерських посад і політичної платформи.

Як повідомляла "ДС", міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що військова підтримка України є для Ізраїлю "найприроднішим вибором", коли йдеться про ставлення до повномасштабної російсько-української війни. За словами глави МЗС, Ізраїль змінить свою думку та надасть Україні зброю.

Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук заявив, що Україна намагається вплинути на владу Ізраїлю у питанні надання військової підтримки за допомогою США.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua