• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Netflix, Amazon, Spotify: у соцмережах закликають закрити Росії доступ до онлайн- платформ

Українці та іноземці закликають найвідоміші інтернет-платформи, зокрема Netflix, Spotify, Pornhub, закрити доступ до контенту для користувачів із Росії

Реклама на dsnews.ua

Зокрема, люди звертаються до платформ Netflix, Spotify, Amazon Web Services, SoundCloud, Pornhub, PrimeVideo, AppleMusic, компаній Sony, Microsoft, Google тощо, передає "ДС".

"Сподіваюся, що Microsoft, Azure, Google, Amazon і Amazon Web Services Cloud у найближчі дні припинять надавати усі "хмарні" послуги в регіоні Росії. Будь ласка, зробіть це, щоб підтримати Україну".

 

"Поки російські війська ведуть війну в Україні, цивільні росіяни мирно дивляться серіали, грають у відеоігри та користуються всіма благами цивілізованого світу. Доведемо Росію до кам’яного віку. Допоможіть нам показати їм, що будуть наслідки, Netflix, Sony, Microsoft, Amazon, Google".

 

Користувачі також закликають блокувати контент для користувачів із Білорусі, яка бере участь у війні проти України.

"Якщо ви за Україну і хочете зупинити Росію – закликайте Apple, Microsoft, Google та Аmazon ввести заборону на використання програмного забезпечення та хмарних обчислень в Росії (та її де-факто новому регіоні – Білорусі)".

Дехто також просить сервіс для інтернет-продажу Amazon припинити поставки в РФ і продаж товарів російського виробництва.

"Огайо сьогодні зробив так, що всі штати повинні прибрати з полиці все російське. Amazon, будь ласка, припиніть усі відправлення з Росії та в Росію принаймні до тих пір, поки вони не покинуть Україну".

Люди також вимагають у пошукових сервісів, щоб ті припинили надавати платформу для російської пропаганди.

"Будь ласка, ретвітніть: Росія розпочала жорстоку і невиправдану війну проти України. Тим часом Аpple і Google досі надають глобальні платформи для російської пропаганди. Видаліть Russia Today/RT News з магазину додатків Google Play! #Опір #StandWithUkraine #StopPutin".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua