• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Невакцинованого проти COVID-19 депутата Бундестагу "посадять" на засіданнях у скляний бокс

Невакцинований депутат Бундестагу Йоахім Вундрак братиме участь у засіданнях Комітету з закордонних справ зі спеціального місця, відгородженого органічним склом

Йоахім Вундрак
Йоахім Вундрак
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Spiegel, передає "ДС".

У зв’язку з посиленням карантинних вимог у Бундестазі виникла ситуація, що депутат через свою категоричну відмову вакцинуватися не міг би виконувати посадові обов’язки у повному обсязі.

У пленарний зал депутатів допускають тільки з чинним сертифікатом про щеплення або перенесену хворобу. Невакциновані депутати, які не потрапляють під другий виняток, повинні знаходитися на трибунах, і в таких умовах вже кілька тижнів працюють декілька депутатів AfD.

З Вундраком додаткова проблема виникла у зв’язку з його членство у Комітеті із закордонних справ — у кімнаті немає трибун, а зустрічі проходять у режимі підвищеної безпеки, тому долучатись дистанційно неможливо. Попереднє засідання Вундраку довелося пропустити.

Врешті для нього знайшли рішення — на цих засіданнях для депутата підготують окреме місце, відгороджене з усіх боків органічним склом. 

Вундрак заявив, що погоджується на цей компроміс, щоб мати змогу виконувати свої обов’язки.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 26 січня в Україні зафіксований 24 321 новий випадок коронавірусної хвороби, це на 5203 більше, ніж напередодні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua