• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Незалежно від мети поїздки: Японія також просить своїх громадян покинути Україну

Міністерство закордонних справ Японії закликає своїх громадян залишити Україну у зв'язку з інформацією про небезпеку, що надійшла до відомства

Прапор Японії
Прапор Японії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відомство переглянуло інформацію про загрози і підняло рівень небезпеки до третього, передає "ДС" з посиланням на японське видання NHK.

"Незалежно від мети, ми закликаємо вас скасувати заплановану поїздку і закликаємо всіх японців, що знаходяться в Україні, покинути країну, поки комерційні літаки перебувають в експлуатації" – пише видання, посилаючись на МЗС.

У японському зовнішньополітичному відомстві повідомили, що лише за попередній місяць вони отримали інформацію про те, що 250 японських громадян мешкають в Україні.

Як повідомляла "ДС", німецька авіакомпанія Lufthansa змінила графік кількох своїх нічних авіарейсів до Києва на тлі побоювань нападу Росії на Україну. Пізніше такі кроки зробили й інші авіакомпанії: Swiss (Швейцарія), Austrian Airlines (Австрія) та KLM (Нідерланди).

Нагадаємо, Державний департамент США наказав сім'ям американських послів обов'язково покинути Україну. Самим дипломатам дозволили залишити Київ на власний розсуд. У свою чергу МЗС України вважає це рішення Держдепу "передчасним".

Велика Британія за США стала відкликати співробітників свого посольства в Україні на тлі попереджень про російське вторгнення. Австралія також розпочала евакуацію сімей дипломатів. ЗМІ також повідомили про аналогічні дії Австралії.

Водночас, Високий представник ЄС Жозеп Боррель заявив, що не бачить причин для евакуації послів країн альянсу з України. Тим не менш, влада Австрії розробила кілька планів щодо евакуації співробітників свого посольства в Україні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua