• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Німецькі БМП Marder готові негайно виїхати до України: рішення за урядом

Декілька бойових машин піхоти Marder від німецького виробника Rheinmetall, які були зняті з озброєння Бундесверу, пройшли модернізацію і можуть бути доставлені в Україну негайно. Рішення має прийняти німецький уряд

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер в інтерв'ю Bild, передає "ДС".

"Ми перебуваємо у процесі ремонту 100 бойових машин піхоти Marder, перші машини вже готові. Коли та куди він має бути доставлений, вирішує федеральний уряд", — сказав Паппергер.

Видання опублікувало фото п'яти модернізованих Marder, вартість кожної бронемашини становить від 850 тисяч євро до 1 млн євро залежно від обладнання.

Також на складі Rheinmetall для модернізації знаходяться 88 танків Leopard 1 та інших танків Leopard 2.

У зв'язку з високим попитом на військову техніку Rheinmetall хоче збільшити потужності.

"Ми очікуємо значного збільшення продажів до 20% на рік і зараз у процесі збільшення наших потужностей. Ми можемо принаймні потроїти виробництво боєприпасів протягом наступних 12 місяців, виробництво бронемашин може бути подвоєне, тому що ми можемо дуже швидко відновити більшу частину інфраструктури часів холодної війни", — сказав Паппергер.

Нагадаємо, за даними Spiegel, влада Німеччини відкинула пропозицію Іспанії передати Україні близько 40 танків Leopard 2A4 німецького виробництва після їх модернізації. В Берліні стверджують, що з такою пропозицією до них ніхто не звертався.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua