• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Нова маячня від Орбана: Україна втратить половину земель, ЄС скоро розпадеться, а сам він правитиме до 2060

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вважає, що війна в Україні триватиме до 2030 року, Україна втратить третину чи половину своєї території, Євросоюз розпадеться у наступне десятиліття, а його партія правитиме країною ще 40 років

Реклама на dsnews.ua

Про це Орбан сказав у своїй промові на закритій зустрічі в селищі Кетче 10 вересня, деталі якої публікує Szabad Európa тільки тепер, передає "ДС".

Зустріч у Кетче, у якій взяли участь прем'єр-міністр, члени уряду, парламентарі та митці, інтелектуали та бізнесмени з кола "Фідес", організувала партія Віктора Орбана. Багато років зустріч проходить у форматі повної секретності. На ній були присутні представники проурядових ЗМІ, проте жоден рядок виступу прем'єра досі не публікувався. 

Szabad Európa публікує переказ промови Орбана зі слів інших учасників. 

Одним із найважливіших елементів його виступу була війна в Україні. 

За словами Орбана, ця війна може тривати до 2030 року, і Україна може втратити третину або й половину території. 

За словами угорського прем'єра, війна була б локальною, але втрутився Захід і зробив її глобальною, і зараз санкціями Європа "стріляє собі в ногу".

Через енергетичну кризу, викликану санкціями, за прогнозом Орбана до 40% європейської промисловості можуть зупинитися взимку. Восени очікуються переговори європейських лідерів про продовження пакета санкцій ще на пів року, і Орбан планує докласти зусиль, щоб не допустити їх продовження. 

Віктор Орбан усвідомлює, що наразі він практично єдиний глава уряду в ЄС, який не хоче продовження санкцій, але він сподівається, що після виборів у вересні в Італії буде сформовано уряд, який буде підтримувати його позицію.

Щодо майбутнього ЄС, Орбан допустив, що єврозона і навіть сам Європейський Союз можуть розвалитися до 2030 року. 

Він також говорив про те, що до 2040 року іммігранти-мусульмани становитимуть більшість у містах Франції, і це може статися й у інших містах і столицях ЄС. 

Орбан бачить Вишеградську четвірку потужним центром сили у ЄС. Він визнає, що через війну співпраця у цьому форматі переживає кризу, але, за його словами, ліберальні уряди в Братиславі та Празі зараз у нестабільній ситуації, тому цілком можливо, що незабаром у обидвох країнах будуть уряди, з якими "Фідес" зможе укласти альянс. 

За словами Орбана, до 2030 року держави Вишеградської четвірки стануть "чистими платниками" у бюджет ЄС, тому слід подумати про сенс членства в ЄС, та про те, що воно дає за таких обставин, і зробити висновки.

Переходячи до власного політичного табору, Орбан розповів про те, що останнім часом він свідомо виховує нове покоління "Фідес", яке є добре освіченим, здатним керувати та яке має бути здатним керувати країною після 2030 року та навіть до 2060 року. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua