• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Нова Зеландія запровадила санкції проти російських пропагандистів і найманців

Нова Зеландія запровадила санкції проти РФ: вони торкнулися 14 фізичних та семи юридичних осіб

Санкції проти РФ
Нова Зеландія запровадила санкції проти Росії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила міністерка закордонних справ Нової Зеландії Нанаї Магути, передає "ДС" з посиланням на One News

"Ми запроваджуємо санкції проти 14 фізичних та семи юридичних осіб в рамках нашої постійної підтримки України. До списку входять військовослужбовці, оборонні структури та їх глави, керовані Росією дезінформаційні ЗМІ, а також воєнізована організація та її командування", — перелічила вона.

Зокрема, під санкції потрапили керівники та акціонери компаній, які розробляють і виробляють ракети та вогнепальну зброю, а також члени "неонацистських воєнізованих груп, пов'язаних з групою найманців "Вагнера".

Обмеження торкнулися й російських пропагандистських ЗМІ. Серед них — інформаційне агентство "ИнфоРос", кримський телеканал NewsFront.

"Російська Федерація несе відповідальність за порушення суверенітету і територіальної цілісності України, що є серйозним порушенням міжнародного права. Нова Зеландія особливо занепокоєна нещодавніми атаками Росії, спрямованими проти цивільних осіб та цивільної інфраструктури в містах по всій Україні", — заявила міністерка.

Як писала "ДС", Велика Британія приєдналася до санкцій проти Ірану у зв'язку з постачанням Росії ударних безпілотників, які використовуються проти України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua