• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Новобрана президентка Європарламенту запевнила Україну у підтримці

Президентка Європейського парламенту Роберта Метсола заявила про необхідність посилити дипломатичні зусилля для вирішення глобальних конфліктів, зокрема й навколо України

Реклама на dsnews.ua

Про це вона заявила у виступі перед голосуванням, передає "ДС" із посиланням на "Європейську правду".

У своїй промові перед голосуванням Метсола згадала "Україну, яка перебуває під загрозою", щоправда, не сказала про Росію.

"Я згадала Україну та Білорусь у контексті, в якому ми живемо, який стосується безпеки, ризиків та загроз на наших зовнішніх кордонах. Цей парламент є дуже однозначним у своїй позиції – диктатори нас не розділять. І такі повідомлення будуть і надалі надсилатися", – сказала вона пізніше на пресконференції після обрання.

Метсола також окремо зазначила, що "ситуація в Білорусі і надалі викликає занепокоєння і ми продовжимо використовувати всі наявні інструменти, щоб надіслати найсильніший політичний меседж, а також підтримати людей, які живуть під диктаторським режимом і чиї права порушуються".

Як повідомляла "ДС", в Італії в ніч на 11 січня на 66 році життя помер глава Європейського парламенту Давид Сассолі. Напередодні він був госпіталізований.

У вівторок, 18 січня, євродепутатку від Мальти Роберту Метсолу обрали новою головою Європарламенту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua