• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

"Новобранців вважають витратним матеріалом": Розвідка Британії про тактику "Вагнера" під Бахмутом

Російська військова група "Вагнер" використовує тактику наступу великою кількістю погано навчених засуджених у боях на виснаження навколо Бахмута Донецької області

Вагреівці
Вагреівці / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в щоденному огляді британської розвідки, передає "ДС".

Так, окремим "вагнерівцям", швидше за все, видаються смартфони або планшети, на яких показано призначену їм вісь наступу та мету атаки, накладені на комерційні супутникові зображення. На рівні взводу і вище командири залишаються в укритті та віддають накази по рації, отримуючи інформацію від невеликих безпілотних літальних апаратів (БПЛА).

Окремим особам та підрозділам наказано рухатися заздалегідь спланованим маршрутом, часто з вогневою підтримкою, але рідше поряд із бронетехнікою. Оперативникам "Вагнера", які самовільно відхиляються від намічених маршрутів атаки загрожує страта, додають британські розвідники.

"Ця жорстока тактика спрямована на те, щоб зберегти рідкісні активи "Вагнера" у вигляді досвідчених командирів та бронетехніки за рахунок доступніших новобранців-в'язнів, яких організація вважає витратним матеріалом", — зазначили в Міноборони Британії.

Як писала "ДС", колишній командир вбитого кувалдою російського ув'язненого Євгена Нужина із загону ПВК "Вагнера", Андрій Медведєвв, повідомив про десять випадків, коли вагнерівці стратили своїх найманців, які відмовилися брати участь у бойових діях.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua