• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Обмін потужними дальніми ударами між Україною та Росією: британська розвідка пояснила, що відбувається

За останні чотири дні і РФ і Україна зазнали надзвичайно інтенсивних ударів глибоко в тилу — були повідомлення про вибухи на російських логістичних об'єктах, авіабазах та командних пунктах в окупованому Росією Криму, Краснодарському краї та Підмосков'ї

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Міністерство оборони Великобританії повідомило у Twitter, передає "ДС".

У зведенні зазначається, що Чорноморський флот Росії, швидше за все, знову зазнав серйозної атаки. Однак вибухи на авіабазі Чкаловський під Москвою, ймовірно, становитимуть найбільше стратегічне занепокоєння для російського керівництва. Це чутливе місце, оскільки тут розміщуються спеціальні військові літаки та VIP-транспорт для російських лідерів.

За даними британської розвідки, повідомлення про пошкодження літака спеціального призначення COOT (Іл-20) є особливо актуальними: точний варіант не зрозумілий, але ці цінні літаки виконують місії, які включають збір електронної розвідувальної інформації.

Водночас за останній тиждень Росія неодноразово завдавала дальніх ударів по об'єктах на території України.

"Така незвичайна інтенсивність, ймовірно, частково є реакцією на інциденти в Росії та Криму. Оскільки ситуація на фронті відносно статична, кожна сторона шукає переваги, завдаючи ударів у стратегічну глибину свого супротивника", — зазначають у Міноборони Британії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua