• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Очільник Китаю закликав готуватися до війни та анонсував продовження реформ в армії

Лідер Китаю Сі Цзіньпін заявив, що завдяки реформам Народно-визвольна армія Китаю має нову структуру та навіть новий зовнішній вигляд. Він закликав надалі зміцнювати армію та "орієнтуватися на підготовку до війни"

Сі Цзіньпін
Сі Цзіньпін
Реклама на dsnews.ua

Про це Сі Цзіньпін сказав під час семінару з питань національної оборони Китаю та військової реформи, передає "ДС".

Лідер Китаю оголосив про "історичне досягнення у поглибленні реформи національної оборони та збройних сил". За його словами, Народно-визвольна армія Китаю тепер має нову систему, нову структуру, нову модель та навіть новий зовнішній вигляд.

"Необхідно сумлінно застосовувати успішний досвід реформ, розуміти нову ситуацію та вимоги завдань, орієнтуватися на підготовку до війни, мати мужність досліджувати та запроваджувати нововведення, […] щоб досягти першої мети будівництва армії", — заявив Сі Цзіньпін.

Він додав, що Центральний комітет партії та Центральна військова комісія реалізували стратегію реформування та зміцнення армії "з безпрецедентною рішучістю та силою", а також "усунули інституційні перешкоди, структурні протиріччя і політичні питання, які довгий час перешкоджали національній обороні та військовому будівництву".

Як писала "ДС", Китай під час військових навчань імітував удари по кораблям Військово-морських сил США. Ціль цих тренувань – не допустити втручання сторонніх сил у разі війни з Тайванем.

Президент США Джо Байден заявив, що американська армія захищатиме Тайвань, якщо на острів відбудеться безпрецедентна атака Китаю.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua