• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Одного обсягу талії": пропагандистка Путіна Симоньян порівняла себе з Кім Кардаш'ян (ФОТО)

Головний редактор російського пропагандистського телеканалу RT Маргарита Симоньян порівняла себе з відомою американською моделлю та актрисою Кім Кардаш'ян

Кім Кардаш'ян у знаменитій "мокрой" сукні
Кім Кардаш'ян у знаменитій "мокрой" сукні / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на Telegram-каналі Симоньян, передає "ДС".

"Сьогодні я дізналася, що я не лише однієї національності та одного року народження, а й одного хросту, розміру ноги та обсягу талії з Кім Кардаш'ян. А які різні долі. Очевидно, справа не в талії", — написала вона.

Заяву Симоньян уже прокоментував російський публіцист Олександр Невзоров.

"Так і Кардаш'ян сьогодні, теж, з болем дивилася на Маргошину фотку і теж голосила: "Ах, як ми схожі, як схожі! І зростом, і віком, і розміром трусів. Могли б разом рвати всіх на подіумі, виблискувати величезними дупами, якби Маргошка носила б", — іронізує Невзоров.

Маргарита Симоньян народилася російському Краснодарі в вірменській сім'ї 6 квітня 1980 року. а Кім Кардаш'ян — 21 жовтня 1980 року в США в Лос-Анджелесі в сім'ї відомого адвоката Роберта Кардаш'яна та світської левиці Кріс Дженнер. У моделі та актриси — вірменське коріння з боку батька.

Нагадаємо, конгресмени США запропонували запровадити санкції проти російських пропагандистів Маргарити Симоньян, Володимира Соловйова та Костянтина Ернста.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua