• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

Орбан оголосив надзвичайний стан в Угорщині

Уряд Угорщини запровадив на території країни надзвичайний стан через війну в Україні

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

"Уряд реалізує своє право відповідно до Основного закону оголосити військовий стан з півночі сьогоднішнього дня. Як і надзвичайний стан, введений під час епідемії, це дозволить уряду негайно відреагувати та захистити Угорщину та угорські сім'ї всіма можливими засобами", — заявив він.

За словами Орбана, Угорщина має залишатися осторонь війни в Україні та захищати свою фінансову безпеку. А це, на його думку, потребує простору для маневру та негайних дій.

"Ця війна становить постійну загрозу для Угорщини, ставить під загрозу нашу фізичну безпеку, а також ставить під загрозу енергопостачання та фінансову безпеку економіки та сімей. Ми бачимо, що війна та санкції у Брюсселі призвели до величезних економічних потрясінь та різкого зростання цін", — пояснив він причини такого рішення.

Орбан пообіцяв тримати громадян в курсі рішень, що приймаються урядом.

Нагадаємо, Євросоюз не може затвердити 6-й пакет санкцій проти Росії, який передбачає нафтове ембарго через позицію Угорщини. У Будапешті виступають проти нафтового ембарго проти Росії навіть за умови, що зроблять виняток.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua