• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Організатори Олімпіади-2024 підтвердили допуск росіян та білорусів до участі, але з обмеженнями, — ЗМІ

Російських і білоруських спортсменів планують допустити до участі в Олімпійських іграх-2024 у Парижі, незважаючи на війну в Україні

Олімпіада
Організатори Олімпіади-2024 підтвердили допуск росіян та білорусів до участі, але з обмеженнями
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів СNN представник організаторів змагань, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

За його словами, правила участі спортсменів визначають не організатори олімпіади, а Міжнародний олімпійський комітет, де раніше наголошували, що "жоден спортсмен не повинен бути позбавлений можливості брати участь у змаганнях лише через свій паспорт".

Представник організаторів додав, що під час змагань будуть дотримуватимуться всіх санкцій, які МОК запровадив стосовно росіян і білорусів. Вони мають виступати як нейтральні спортсмени й жодним чином не представляти свою державу або будь-яку іншу організацію у своїй країні.

"Ми повністю солідарні з Україною, її народом та українським олімпійським та паралімпійським рухами, які зіткнулися з неймовірною кризою. Ми бажаємо, щоб олімпійський рух, паралімпійський рух та спортсмени провели Ігри в Парижі 2024 року у дусі миру, поважаючи цінності братства та солідарності", — додав він.

Раніше стало відомо, що МОК закликав допустити росіян та білорусів до змагань у нейтральному статусі за умови, що вони не підтримують війну РФ проти України.

Як писала "ДС", у МОК пообіцяли дотримуватимуться санкцій проти російських та білоруських спортсменів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua