• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

"Очікуємо, коли в Росії упаде фашизм": британські музиканти відмовилися від запланованих концертів в РФ

Відомий британський гурт Pet Shop Boys скасував свої концерти в РФ, які були заплановані на літо

Pet Shop Boys
Pet Shop Boys
Реклама на dsnews.ua

Про це учасники гурту повідомили на своїй офіційній сторінці в Instagram, передає "ДС".

Як пояснили музиканти, вони багато разів раніше були в Росії, й пісні писали з російською тематикою. Та після подій 24 лютого, коли російські військові вороже вторглися на територію суверенної країни, виконавці не хочуть їздити до країни-агресорки.

"2009 року ми розпочали наше світове турне Pandemonium у Санкт-Петербурзі. Ми багато разів відвідували Росію і писали пісні з російською тематикою та під впливом. Зараз неможливо уявити, щоб ми могли там побувати чи виступити", — зазначили музиканти.

Разом з тим, артисти говорять, що зможуть приїхати до Росії лише тоді, коли там упаде фашизм, а кримінальні політики постануть перед правосуддям.

"Але ми з нетерпінням очікуємо того дня, коли фашизм в Росії зазнає краху, кримінальні політики постануть перед правосуддям, почнуть говорити правду, РФ не буде нападати на сусідні країни, і народиться нова Росія. Сподіваюся, ми ще будемо поруч, щоб побачити це", — написали музиканти.

Зазначимо, Pet Shop Boys — англійський музичний попгурт, який існує від 1981 року. За свою кар’єру учасники колективу написали чимало відомих пісень, серед яких Rent, It`s A Sin, Domino Dancing, So Hard та інші.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua