• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Папа Римський поскаржився на війну в Україні: Відвернула увагу від загрози голоду

Папа Римський Франциск заявив, що війна в Україні відвертає увагу від проблеми голоду у світі і закликав надати термінову продовольчу допомогу Сомалі

Франциск
Франциск / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Папа Римський сказав після читання молитви Angelus, передає "ДС" із посиланням на Reuters,

"Люди цього регіону, які і так живуть у дуже небезпечних умовах, зараз перебувають у смертельній небезпеці через посуху…

На жаль, війна (в Україні – ред.) відвернула увагу, але це цілі, які вимагають максимальної відданості – боротьба з голодом, охорона здоров'я, освіта", — заявив священнослужитель.

Нагадаємо, продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO) заявила, що наступного місяця вона може офіційно оголосити голод у восьми регіонах Сомалі, якщо худоба продовжить гинути, ціни на основні товари зростатимуть, а гуманітарна допомога не буде доступною для найбільш вразливих категорій.

Франциск сказав паломникам і туристам на площі, що хоче привернути увагу "до серйозної гуманітарної кризи, яка вразила прикордонні райони Сомалі".

"Я сподіваюся, що міжнародна солідарність зможе ефективно відреагувати на цю надзвичайну ситуацію", — сказав Франциск.

Як писала "ДС", на думку Франциска початок дії "зернового коридору" може стати першим кроком на шляху до миру в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua