• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Партизани продовжать диверсії на російській залізниці, — британська розвідка

Росії буде складно захистити залізничну мережу, яку вона використовує для перекидання військ в Україну — диверсії триватимуть

Росії буде складно захистити залізничну мережу
Партизани продовжать диверсії на російській залізниці
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

Міноборони нагадує: напередодні губернатор Білгородської області Росії повідомив, що вибуховий пристрій пошкодив залізницю в районі села Новозибкове, неподалік російсько-білоруського кордону. Ця лінія є основною для залізничного сполученням між Росією та півднем Білорусі.

Як зазначається, відповідальність за вибух взяла на себе російська антивоєнна група "Зупиніть вагони". Це щонайменше шостий від червня випадок диверсії на російській залізниці, про які вона заявляла, і це частина ширшої тенденції атак на залізницю як у Росії, і у Білорусі.

Посилаючись на дані британської розвідки, Міноборони вказує, що російське військо головним чином покладається на залізничний транспорт для перекидання військ в Україну, але з мережею довжиною понад 33 тис. км, яка переважно перетинає ізольовані райони, систему надзвичайно складно захистити від загроз.

Розвідники прогнозують що російське керівництво буде дедалі більш стурбоване тим, що навіть невелика група громадян, яка виступає проти війни, може продовжити диверсії.

Як писала "ДС", у Брянській області РФ 24 жовтня на залізниці спрацював вибуховий пристрій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua