• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Пелосі розповіла, навіщо полетіла на Тайвань

Спікерка Палати представників Ненсі Пелосі заявила, що відвідала Тайвань, аби дати зрозуміти, що США не відмовляться від підтримки острова

Ненсі Пелосі
Ненсі Пелосі
Реклама на dsnews.ua

Про це Пелосі заявила під час зустрічі з головою тайванської адміністрації Цай Інвень, передає "ДС" із посиланням на CNN.

"Сьогодні наша делегація прибула сюди, щоб недвозначно дати зрозуміти, що ми не відмовимося від нашої прихильності до підтримки Тайваню, і ми пишаємося нашою міцною дружбою. Зараз, як ніколи, солідарність Америки з Тайванем має вирішальне значення, і це послання, яке ми принесли сюди сьогодні", — сказала Пелосі. 

За внесок у розвиток відносин США з островом Цай Інвень вручила Ненсі Пелосі найвищу цивільну нагороду Тайваню — почесний "Орден доброзичливих хмар".

"Я з нетерпінням чекаю на можливість показати цю нагороду в кабінеті спікера або одягти її там, у Капітолії, як символ нашої дорогоцінної дружби", — відреагувала Пелосі. 

Як писала "ДС", голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін назвав візит Пелосі на Тайвань "нецивілізованою кампанією імперіалістів".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua