• USD 36.6
  • EUR 37.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Переговори з РФ: Німеччина поки не бачить можливості для діалогу

Німеччина не бачить наразі можливості переговорів з Росією, яка навіть не хоче погоджувати гуманітарні коридори з Червоним Хрестом для евакуації мирних жителів

Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв’ю журналу Stern заявила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок, передає "ДС".

"Про що можна домовлятися з тим, хто навіть не бажає погоджувати гуманітарні коридори з Міжнародним комітетом Червоного Хреста для евакуації мирних жителів?" – заявила Бербок.

Глава МЗС Німеччини також відхилила заклики до негайного припинення вогню та переговорів, як вимагала у відкритому листі низка німецьких знаменитостей.

"На місці українців я сприйняла б цей лист наївним, тривожним та зарозумілим. Яке право матиме міністр закордонних справ Німеччини вирішувати за Україну, яку частину країни їй віддати, скільки мільйонів її громадян має підкорятися владі Росії?" – сказала міністр.

Окрім того, Бербок заявила, що з початку війни вона не мала прямих контактів з російським колегою Сергієм Лавровим.

"Мені хотілося б сказати: "Давай, Сергію, давай домовимося про мир". Але сумніваюся, що Лавров ще має мандат від російського керівництва. Невідомо, яку роль у цьому грає міністр закордонних справ Росії", – додала вона.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський обговорив зі своїм німецьким колегою Франком-Вальтером Штайнмаєром спільну боротьбу з Росією.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua