• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

"Перетворимо їхні життя на жах": Медведєв розписав "план" російської відповіді на нові санкції Заходу

Заступник секретаря ради Росії, третій президент країни Дмитро Медведєв запропонував алгоритм реакцію нових обмежень, які Захід ввів проти РФ

Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

"Планом" Медведєв поділився на своєму Telegram-каналі, повідомляє "ДС".

За його словами, потрібно "щодня намагатися завдати максимальної шкоди у всьому, в чому можна нашкодити — економікам, правителям, благополуччю громадян та впевненості у завтрашньому дні".

Чиновник пропонує "шукати критичні вразливості їхніх економік і бити по них, завдавати збитків у всіх місцях, паралізуючи роботу їхніх компаній та держустанов";

"Знаходити проблеми в їх найважливіших технологіях і нещадно завдавати ударів по них, знищувати енергетику, промисловість, транспорт, банківські та соцпослуги", — продовжує Медведєв.

Також експрезидент РФ вимагає "наводити страх неминучим колапсом усієї критичної інфраструктури і передати союзникам усі можливі види озброєнь, крім ядерного, і то поки що".

Крім того, Медведєв наполягає на необхідності, "допомогти в дезорганізації муніципальної влади, влаштувати соцвибух, вкидати в їхню медіасферу найзловісніші нічні страхи, використовувати всі їхні моторошні фантомні болі".

"Жодних правил щодо ворога! Нехай отримають все сповна за шкоду Росії і якомога болючіше! Око за око, зуб за зуб", — збудився заступник секретаря радбезу РФ.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки розширили список санкцій проти РФ, додавши до нього більше 30 фізичних осіб і більше 200 юридичних осіб.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua