• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Перші літаки з російськими військовими повернулися з Казахстану

Перші шість літаків із російськими "миротворцями" зі складу Колективних миротворчих сил ОДКБ повернулись із Казахстану до Росії

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Міноборони РФ, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс".

Як розповіли військові, після закінчення урочистого мітингу особовий склад розпочне розвантаження техніки для подальшого відправлення до пункту постійної дислокації.

У Міноборони також заявили, що два літаки військово-транспортної авіації ВКС Росії Ан-124 "Руслан" із "миротворцями" на борту в суботу прибули на Підмосковний аеродром "Чкаловський" з Казахстану.

Водночас, як повідомляє сайт президента Казахстану, Касим-Жомарт Токаєв доручив правоохоронним органам встановити точну кількість загиблих мирних жителів внаслідок протестів у країні.

Сайт президента Казахстану зазначає також, що Токаєв наголосив на важливості запобігання порушенням громадянських прав при проведенні "антитерористичних операцій" та розслідувань.

Нагадаємо, Міністерство оборони Росії у четвер заявило про початок підготовки виведення сил Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) з Казахстану.

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв оголосив ситуацію в Казахстані "стабільною", а місію сил ОДКБ "успішно завершеною".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua