• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Пес Патрон став героєм поштових марок у двох країнах Америки (ФОТО)

Аж дві країни — Гаяна та Домініка — присвятили свої марки легендарному українському псу Патрону, який допомагає розміновувати території

Пес Патрон
Пес Патрон
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці сайту для колекціонерів Bomarka, передає "ДС".

"Нашому славнозвісному Патронові аплодує не тільки український президент, а й увесь світ. Кілька днів тому на 75-му Канському кінофестивалі він отримав найпрестижнішу нагороду для собак "PalmDogManitaria". Тож тепер цей песик має не тільки медаль "За віддану службу". А ще його зображення — у проєкті "Власна марка" Домініки і Гаяни. Вітаємо з черговою перемогою Патрона і його господаря-друга пана Михайла!" — сказано в повідомленні. 

Як писала "ДС", пошта африканської країни Сьєрра-Леоне випустила марки із зображенням роботи українських рятувальників в умовах війни. Крім того, колекційні поштові марки "Палаюча "Москва" випустили в африканській Республіці Нігер.

Раніше у Польщі випустили марку з президентом України Володимиром Зеленським. Ціна на неї не спинила шалений попит, тож за кілька годин усі марки розкупили.

В Іспанії також випустили марку на підтримку нашої країни. Вона зроблена у кольорах українського стягу та містить напис "Іспанія з Україною". Надрукував її поштовий оператор Correos.

А задала світовий тренд "Укрпошта", яка 12 квітня випустила поштову марку "Русский военный корабль, иди нах*й! Героям слава!" накладом 1 млн штук. Вже 20 квітня продаж марки припинили.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua