• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Під мекання і Газманова: російські чиновники показали, як ганяють овець із літерою Z (ВІДЕО)

Міністерство сільського господарства та продовольства російської республіки Дагестан опублікувало відео перегону стада овець із літерою "Z", яка є символом вторгнення армії РФ в Україну

Вівці у Дагестані
Вівці у Дагестані / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Відео з'явилося на офіційному Telegram-каналі міністерства сільського господарства Дагестану, повідомляє "ДС".

Кадри, на яких показано отару, російське міністерство супроводжувало треком співака Олега Газманова зі словами "Росія! Росія! У цьому слові вогонь і сила".

Ці періодичні слова перебивало мекання тварин.

Після того, як ролик став вірусним у соцмережах, його видалили. Проте коментарів від міністерства не було.

Тим не менш, по Мережі розійшлося безліч копій "шедевру".

"Мінсільгоспу Дегестану так сподобався мій ролик, який я випустив зранку, що він вирішив зробити куди смішнішим, і наклав туди пісню "Вперед, Росія!" Олег Газманова". Ролик викликав бурхливу реакцію, але не ту, на яку чекали, так що його спішно видалили. Водяний знак до речі "заблуріли", прикро...", — пишуть на Telegram-каналі "Солов'ячий послід".

Відео зокрема прокоментував відомий блогер Ілля Варламов.

"Рубрика "Примусь дурня Богу молитися". Сьогодні міністерство сільського господарства Дагестану виклало ось такий видос із Z-баранами... Чи немає дискредитації? (збройних сил РФ — "ДС")" — написав він у Facebook.

Нагадаємо, крім того, на прилавках російських магазинів з'явилися шкарпетки в консервних банках із символами військового вторгнення РФ в Україну.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua