• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Після оголошення мобілізації у росіян різко змінилося ставлення до Путіна, — соцопитування

Після оголошення президентом Росії Володимиром Путіним мобілізації позитивна оцінка його діяльності серед росіян помітно впала

Володимир Путін
Володимир Путін
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати опитування російського "Левада-центру", передає "ДС".

"Наприкінці вересня, порівняно із серпнем, знизилася частка тих, хто вважає, що справи в країні йдуть у правильному напрямку. Якщо в серпні таких було 67%, то цього місяця — 60%. 27% опитаних вважають, що країна рухається неправильним шляхом (у серпні — 24%).

Позитивна оцінка діяльності Володимира Путіна на посаді президента знизилася на 6 п.п.. Якщо протягом останніх трьох місяців його роботу схвалювали 83% респондентів, то у вересні — 77%. П'ята частина (21%) не схвалює", — йдеться у повідомленні.

Опитування проведене 22 — 28 вересня 2022 року. Опитано 1631 особа віком від 18 років і старше у 137 населених пунктах, 50 суб'єктах РФ. Дослідження проводять удома у респондента методом особистого інтерв'ю.

Як писала "ДС", заступник начальника головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов повідомив, що мобілізація в Росії почалася ще до її офіційного оголошення і вже встигли призвати понад 100 тисяч людей із заявлених 300 тисяч.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua