• USD 36.6
  • EUR 38.2
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Після покупки Маском Twitter із соцмережі зник аккаунт його колишньої дівчини Ембер Хьорд

Акаунт актриси Ембер Херд зник із сервісу мікроблогів Twitter після того, як його офіційно придбав мільярдер, філантроп та винахідник Ілон Маск

Ілон Маск та Ембер Херд
Ілон Маск та Ембер Херд / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Профіль Ембер Херд у Twitter був деактивований — відразу після того, як Ілон Маск завершив угоду з поглинання компанії, передає "ДС" з посиланням на 9gag.com.

Поки незрозуміло — чи видалила актриса свій обліковий запис сама, чи за деактивацією стояв сам Ілон Маск, з яким Хьорд була у близьких відносинах

Зазначимо, що колишній чоловік актриси — її колега Джоні Депп стверджував, що Ембер зрадила йому саме з Маском. Актор також говорив, що пара займалася сексом утрьох із актрисою Карою Делевінь, поки Депп був в Австралії на зйомках фільму.

Деактивація облікового запису Херд вже спричинила бурхливі обговорення в Twitter. Морган Тремейн, колишній редактор інтернет-таблоїда TMZ (сайт, що спеціалізується на плітках про зірок) і ключовий свідок у справі про наклеп на Джонні Деппа (Херд звинуватила його в домашньому насильстві) написав: "Хм, схоже, хтось не хоче, щоб колишній мав доступ до її облікового запису".

У Twitter жартують, що Ембер "можливо не вистачило грошей на "синю галочку" (Ілон Маск заявив, що верифікація облікових записів відомих людей у соцмережі буде коштувати $8 на місяць). За рішенням суду Ембер Херд зобов'язана виплатити колишньому чоловікові компенсацію в розмірі $15 млн."

Як повідомлялося, 1 червня 2022 року суддя виніс рішення на користь Деппа, погодившись з тим, що актора обмовили, і зобов'язав Ембер Херд виплатити легендарному акторові 10,3 мільйона доларів.

Депп був готовий відмовитися від цих грошей за умови, що Ембер не подаватиме апеляцію, але вона відмовилася. Знаменитість зіштовхнулася з фінансовими проблемами і вже мусила продати будинок. Крім того, вона збирається написати книгу про своє життя з Деппом, щоб виправити своє фінансове становище.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua