• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Полонений окупант підтвердив наявність розстрільних загонів в армії Росії

В російській армії дедалі частіше спалахують бунти, які командування намагається нівелювати створенням розстрільних загонів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це полонений російський окупант розповів на допиті до СБУ, передає "ДС".

За його словами, армійське керівництво відновило практику "розстрільних загонів" — ешелонів, які йдуть за основними силами РФ і вбивають тих, хто хоче втекти.

Полонений розповів, що в ході просування вглиб України окупаційні сили РФ починають усвідомлювати, що вони далеко не миротворча місія.

"Але нам дали зрозуміти, що назад ми не повернемося, бо за нами їдуть ешелони, що вбивають дезертирів, які намагаються повернутися додому", — зізнається полонений.

Тепер, як зазначає СБУ, ставши учасником злочинів, окупант жалкує, що у них не вистачило духу вчинити, як морські піхотинці РФ: "…під Одесою 600 морпіхів збунтувалися і не вийшли з судна, бо зрозуміли, що відбувається".

Як повідомляла "ДС", вранці 24 лютого війська Російської Федерації за наказом Володимира Путіна розпочали нове вторгнення в Україну одразу за декількома напрямками. Однак бліцкриг не відбувся і ЗСУ вдалося стримати супротивника, знищивши з початку наступу понад 12 тис., 362 танки, 1205 бронемашин, 135 артилерійських систем, 33 засіб ППО, 62 РСЗВ, 60 цистерн з паливом, 7 БПЛА, 8 та 83 вертольоти, 585 військових автомобілів. В результаті російські війська розпочали бомбардування та обстріл житлових кварталів з метою посіяти паніку та залякати українців.

    Реклама на dsnews.ua