• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Почалося? Майже три десятки літаків Китаю без попередження увійшли до зони дії ППО Тайваню

29 літаків ВПС КНР без попередження увійшли до зони дії протиповітряної оборони Тайваню. Через це Військово-повітряні сили Тайваню піднято у повітря

Військові літаки КНР увійшли до зони дії ППО Тайваню
Військові літаки КНР увійшли до зони дії ППО Тайваню
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби оборонного відомства Тайваню, передає "ДС".

"29 літаків НОАК типу Y-9 EW1, Y-8 ELINT1, H-66, Y-20 для дозаправки в повітрі 1, KJ-500 AEW&C2, Y-8 ASW1, J-168, SU-304 і J-115 увійшли в південно-західну зону дії ППО Тайваню 21 червня 2022 року", — йдеться у заяві Міністерства національної оборони острова.

Варто зазначити, найбільше від січня вторгнення китайських ВПС в зону ППО Тайваню було наприкінці травня. Тоді до зони протиповітряної оборони Тайваню увійшло 30 літаків. Тайвань відправив бойові літаки, щоб попередити китайські літаки, а для спостереження за ними були розгорнуті ракетні системи.

Нагадаємо, міністр оборони Китаю Вей Фенхе заявив, що Пекін "без вагань почне війну", якщо Тайвань проголосить незалежність. Крім того, очільник Китайської народної республіки Сі Цзіньпін підписав директиву про "невоєнне" використання збройних сил. У Заходу це викликає побоювання, що Пекін може готуватися до вторгнення на Тайвань під виглядом "спеціальної операції", яка не класифікується як війна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua