• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Підтримка України в Конгресі США під загрозою через суперечку щодо кордонів, - ЗМІ

Республіканці у Конгресі погрожують заблокувати виділення допомоги Україні, якщо вона не включатиме рішення щодо безпеки кордонів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі Politico, передає "ДС".

Як йдеться у матеріалі, це означає, що запит президента Джо Байдена на 60 мільярдів доларів для Києва тепер залежить від складної та делікатної боротьби за політику щодо безпеки кордонів.

За даними джерел видання у Конгресі , шість основних учасників переговорів ведуть суперечку щодо підвищення стандартів для отримання притулку в США, де республіканці вважають, що це є необхідною умовою для надання допомоги Україні, тоді як демократи поки що не погоджуються на це.

На думку авторів матеріалу, це ознака того, що допомога Україні та Ізраїлю зараз під загрозою, як ніколи. Наступний дедлайн для ухвалення законопроєктів настає лише в січні 2024 року, а це означає, що додаткові видатки не можуть бути прив'язані до законопроєкту про фінансування до кінця року.

Республіканці розповіли виданню, що багато демократів все ще чинять опір їхнім зусиллям щодо реформування стандартів надання притулку як єдиного способу розблокувати допомогу Києву.

Республіканці заявили виданню, що якщо демократи спробують зробити спробу ухвалити допомогу Україні без угоди щодо кордону, вони його провалять.

Як писала "ДС", раніше президент США Джо Байден підписав закон про тимчасове фінансування уряду США, який не містить допомогу для України та Ізраїлю.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua