• USD 36.6
  • EUR 40.2
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Погрози, образи та істерика через танки для ЗСУ: Медведєв знову зганьбився в Мережі

"Запасний президент" Росії Дмитро Медведєв влаштував істерику через передавання Україні західних танків. Він обізвав президентів Володимира Зеленського, Анджея Дуду та Ґітанаса Науседу "убогими" та заявив, що нове озброєння не допоможе Україні

Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

Через рішення президента Польщі про передавання Україні сучасних західних танків Медведєв влаштував істерику, заявивши, що це нібито "не врятує Україну від розпаду". Нашу державу він обізвав "штучною та такою, яка уже нібито розпадається". 

Медведєв заявив, що нібито західні танки — це "іржавий металобрухт", який нічим не допоможе на фронті. 

Прикметно, що російський чиновник, який за даними ЗМІ, зловживає алкоголем, заявив, що нібито Львів "скоро перейменують на Лемберг та віддадуть "колишнім господарям". При цьому Медведєв вкотре зганьбився через своє "знання історії" та вжив німецькомовну назву Львова, яка використовувалась в часи Австро-Угорщини та під час нацистської окупації. 

Нагадаємо, у середу, 11 листопада, на зустріч із Володимиром Зеленським до Львова прибули президенти Польщі Анджей Дуда та Литви Ґітанас Науседа. Лідери трьох держав підписали спільну декларацію президентів Люблінського трикутника.

Дуда пообіцяв, що Україна отримає роту танків Leopard 2 від Польщі.

Крім того, президенти Дуда та Зеленський відвідали Личаківське кладовище, де поховані українські воїни, яких вбили російські окупанти, а також вшанували польських військових на Меморіалі орлят.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua