• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Польща та інші країни можуть висунути ультиматум МОК у разі допуску росіян та білорусів

Польща разом з іншими може висунути ультиматум керівництву Міжнародного олімпійського комітету, якщо росіян і білорусів допустять до Олімпійських ігор 2024 року

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр спорту Польщі Каміль Бортничук 27 січня на пресконференції, передає "ДС" із посиланням на Polskie Radio.

"Ми вдаємося до ряду заходів на міжнародній арені, тут ідеться про міністрів спорту 40 країн, які підписували звернення, щоб створити певний тиск на керівництво Міжнародного олімпійського комітету. Про деталі я поінформую вас, коли буде вже про що інформувати. Бо ситуація вимагає сьогодні, аби спершу менше говорити. Основний тягар у цьому питанні лежить на Польщі й Великобританії", – сказав міністр спорту Польщі.

Він також вважає сценарій з ультиматумом цілком реальним, проте не хотів би, щоб Польща була єдиною країною, яка висунула ультиматум.

"Тут має бути створення ефективної коаліції країн, без яких організація Ігор була б неможливою", – зазначив Бортничук.

Як повідомляла "ДС", на прес-конференції 8 грудня президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах процитував французького президента Емманюеля Макрона і заявив, що "спорт не має бути політизований".

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба наголосив, що спроба використати спорт для відбілювання будь-яких військових злочинців, включаючи російську армію, може викликати лише огиду.

Національний Олімпійський комітет України розгляне питання бойкоту Олімпіади-2024.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua