• USD 36.6
  • EUR 39.6
  • GBP 45
Спецпроєкти

Поранений "у дупу" Рогозін відправив Макрону уламок зі свого тіла

Колишній керівник "Роскосмосу" Дмитро Рогозін надіслав уламок снаряда, який витягнули з його тіла, президентові Франції Еммануелю Макрону

Реклама на dsnews.ua

Свій лист на ім'я французького посла в РФ Рогозін розіслав також російським засобам масової пропаганди, передає "ДС".

Він заявив, що його під час святкування дня народження в окупованому Донецьку поранили з французької гаубиці "Caesar"

Рогозін заявив, що "отримав важке поранення" у плече зі снаряда, "випущеного французькою 155-мм самохідною артилерійською установкою Caesar". Він скаржиться на те, що ледь не став "нерухомим інвалідом", або взагалі не розпрощався із життям.

Самопризначений "військовий консультант" назвав Францію "однією з найбільш кровожерливих держав у Європі". За словами Рогозіна, Франція "підкорилася диктату Вашингтона і стала маріонетковою державою на кшталт уряду Віші, який обслуговував найнижчі інстинкти гітлерівців". 

Не обійшлося у листі Рогозіна й без згадок "французької зброї та французьких найманців", які вбили на Донбасі "сотні людей". 

"Пане посол, що творить Франція, що ви робите в конфлікті, який розпалили між слов'янськими народами західні політики? Сподіваюся, Ви розумієте міру своєї особистої відповідальності за ці вбивства! Ви ж надзвичайний і повноважний представник П'ятої Республіки, Вам і відповідати", — йдеться у листі.

Рогозін також пригрозив Парижу: "ніхто не уникне відповідальності за військові злочини Франції, США, Великої Британії, Німеччини та інших країн НАТО на Донбасі".

Нагадаємо, 22 грудня колишнього голову Роскосмосу Дмитра Рогозіна і так званого "главу уряду ДНР" Віталія Хоценка було поранено в окупованому Росією Донецьку нібито після обстрілу з боку України. Декілька ЗМІ та донецьких Telegram-каналів стверджували, що під обстріл потрапив ресторан, в якому Рогозін святкував свій 59-й день народження. За версією самого Рогозіна, він проводив "робочу зустріч, у вузькому колі і в спокійній обстановці" в готелі.

Колишнього главу "Роскосмосу" висміяли за поранення "у дупу". Цією "дупою", писав публіцист Олександр Невзоров, Рогозін "прикрив" новини про візит президента України Володимира Зеленського до США.

Російський політик також поскаржився, що йому, можливо, загрожує параліч.

29 грудня він опублікував перше фото після операції, яку йому робили після поранення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua