• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Пошуковий запит "як здатися в полон" набрав рекордну популярність у Росії: Що на це вплинуло

Число запитів у "Яндексі" з території Росії на тему здачі в полон Збройним силам України рекордно зросло з середини листопада. Зростання інтересу співпало з обмінами полонених між Москвою і Києвом, що почастішали

Обмен пленными
Обмен пленными / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Telegram-каналу "Верстка", передає "ДС".

У виданні зауважили, що з 28 листопада по 4 грудня таке словосполучення у пошуковику "Яндекс" вбивали понад 66 тисяч разів. Це рекордний тижневий показник за півроку.

"У попередні п'ять місяців росіяни в середньому вбивали цей запит 10 тисяч разів на тиждень. Попередній пік активності про здачу в полон в "Яндексі" спостерігався у квітні-травні, тоді ж було встановлено тижневий рекорд за кількістю подібних запитів — майже 130 тисяч", — зазначили у ЗМІ.

За даними Telegram-каналу, зростання запитів у листопаді збігається з прибуттям великих груп мобілізованих росіян на фронт та повідомленнями про значні втрати серед них. Також вплинули відеозвернення військових з армії окупантів та їхніх родичів, які скаржилися, що непідготовлених мобілізованих "як м'ясо" кинули на першу лінію.

Нагадаємо, у середу, 14 грудня, відбувся черговий обмін полоненими та тілами загиблих. 64 воїни ЗСУ, які воювали на Донецькому та Луганському напрямку, у тому числі брали участь в обороні Бахмута, повернулися додому.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua