• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Посла Росії в Канаді втретє за рік викликали "на килим": Що накоїв

Російського посла в Канаді Олега Степанова викликали у МЗС країни для засудження поширення мови ненависті. Візит "на килим" пов’язаний із публікацією посольством в Оттаві низки постів у соціальних мережах, спрямованих проти ЛГБТ-спільноти

Олег Степанов
Олег Степанов
Реклама на dsnews.ua

Про заявила міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі, передає "ДС" із посиланням на CBC News.

"Не дивно, що росіяни знову обрали пропаганду ненависті. Ми абсолютно не можемо миритися з цією риторикою… Це атака на канадські цінності ухвалення та терпимості", — цзазначила політик.

Минулого тижня у РФ ухвалили закон, який розширює заборону "пропаганди ЛГБТ". Міністр спорту Канади Паскаль Сент-Онж розкритикувала російське законодавство у Twitter, назвавши його "гомофобною пропагандою" та "посяганням на права людини".

Російське посольство відповіло різкою критикою, виклавши серію твітів, які звинувачують уряд Канади у втручанні у справи РФ, один з яких був адресований особисто Сент-Онж.

Так, посольство опублікувало фотографію покійної російської імператорської родини Романових з повідомленням: "Мадам, за всієї поваги до вашої думки, не могли б ви дослідити і пояснити, як ви опинилися в цьому світі?". 

В інших твітах російського посольства була фотографія перекресленого прапора ЛГБТ та підписом: "Уся справа в сім'ї. Сім'я — це чоловік, жінка та діти".

Як писала "ДС", російські пропагандисти з агентства ТАСС слідом за заявами президента РФ Володимира Путіна про "ЛГБТ-пропаганду" поставили новину про прощання зі співаком, відкритим геєм Борисом Моісеєвим.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua