• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Останній політ Єлизавети ІІ став найбільш відстежуваним в історії

Понад 5 мільйонів людей спостерігали за літаком із труною королеви Великої Британії Єлизавети II з Единбурга до Лондона. Цей політ став найбільш відстежуваним в історії

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні сайту відстеження польотів Flightradar24, передає "ДС" із посиланням на Reuters.

Загалом 4,79 мільйона людей спостерігали за польотом у прямому ефірі онлайн, а ще чверть мільйона людей дивилися його на каналі YouTube.

У Компанії заявили, що безпрецедентні 6 мільйонів людей намагалися стежити за польотом протягом першої хвилини після того, як Boeing C17A Globemaster увімкнув транспондер в аеропорту Единбурга, що вплинуло на стабільність платформи.

"Через 70 років після її першого польоту як королева на борту BOAC Argonaut "Atalanta", останній політ королеви Єлизавети II став найбільш відстежуваним польотом в історії Flightradar24", — повідомив директор з комунікацій компанії.

Там додали, що цей рейс більш ніж удвічі перевищив попередній рекорд у 2,2 мільйони людей, коли спікер Палати представників США Ненсі Пелосі прилетіла з візитом на Тайвань у серпні.

Як писала "ДС", політ SPAR19 з Ненсі Пелосі на борту був колишнім найбільш відстежуваним рейсом в історії Flightradar24. На момент приземлення в Тайбеї за ним стежили понад 708 000 людей по всьому світу і 2,92 млн осіб спостерігали як мінімум за частиною польоту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua