• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Посол у Нідерландах назвав кількість українських біженців у країні

У Нідерландах зареєструвалося понад 75 тисяч біженців з України

Реклама на dsnews.ua

Про це сказав радник посольства України в Нідерландах Тарас Малишевський, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Кількість громадян України, які перебувають в Нідерландах, як тимчасово переміщені особи, склало понад 75 тисяч осіб. Переважно це діти з мамами, люди похилого віку. Більшість перебуває у великих містах. Зокрема, Роттердамі, Гаазі, Амстердамі, Утрехті та інших", – сказав він.

За словами Малишевського, нині Нідерланди вступають у житлову кризу. 95% житлових приміщень уже зайнято.

"Зараз будемо знаходити нові можливості для того, щоб знаходити тимчасове житло для наших співгромадян. Також вже розпочалася школа. Шкільні заняття в Нідерландах починаються раніше ніж в Україні. Сьогодні для наших діток постає питання триматися двох шкіл. Онлайн школи в Україні та безпосередньо тут в Нідерландах з повноцінним навчальним роком", – наголосив дипломат.

Він також наголосив, що акції та заходи до Дня Незалежності України в Нідерландах багатолюдні та відбуваються по всій країні.

"Ми є свідками того, як нідерландська сторона, нідерландський народ висловлюють свою підтримку Україні, а українці показують, що вони об’єднані, що вони незламні та мріють повернутися в Україну", – сказав Малишевський.

Як повідомляла "ДС", 19 липня стало відомо, що Ірландія призупинила безвізовий режим для біженців із 20 країн Європи, щоб звільнити місце для українців.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua