• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Представник ООН зустрілася з дитячим омбудсменом РФ, яку хоче заарештувати МКС

Спецпредставником Генерального секретаря ООН з питань дітей у збройних конфліктах Вірджинія Гамба провела зустріч із уповноваженим президента Росії з прав дитини Марією Львовою-Бєловою, ордер на арешт якої був виданий Міжнародним кримінальним судом

Реклама на dsnews.ua

Про зустріч повідомила на своєму сайті дитячий омбудсмен Росії, повідомляє "ДС".

"Наша основна мета – захист дітей, їхніх інтересів, їхньої безпеки. Для нас це робота з конкретними долями. А тому вважаємо корисними конструктивний діалог та співпрацю, де головний принцип – як краще для дитини", – стверджує Львова-Бєлова.

При цьому представник Держдепартаменту США Метью Міллер заявив, що ця зустріч підриває загальну відданість захисту дітей у зонах бойових дій, повідомляє Reuters.

"Ми стурбовані тим, що високопоставлений дипломат ООН зустрівся з представником Росії, на арешт якого видано ордер МКС за скоєння військових злочинів проти дітей", — йдеться у заяві.

Як повідомляла "ДС", 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна та уповноваженого президента РФ з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

Головний прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан заявив, що російський диктатор Володимир Путін будь-якої миті може постати перед Міжнародним кримінальним судом.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua