• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Прем’єр, посол та Тіна Кароль: у Варшаві пройшов марш на підтримку України (ФОТО)

У неділю у Варшаві сотні людей вийшли на марш підтримки України, на яку напала Росія, і закликали загарбників перестати стріляти в дітей

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Укрінформу, передає "ДС".

Хода під гаслом "Матері закликають: перестаньте стріляти в дітей!" пройшла центром Варшави.

У ході взяли участь, зокрема, прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький з дружиною, маршалок Сейму Ельжбєта Вітек, міністр соціальної політики Марлена Мальонґ, посол України Андрій Дещиця, співачка Тіна Кароль.

Учасники тримали в руках плакати з написами "Стоп агресії Росії проти Європи", "Поляки солідарні з українцями", "Зупинити війну", "Росіяни, перестаньте вбивати людей", "Зупинити бізнес з агресором" тощо. Лунали гасла "Київ – Варшава: спільна справа!", "Ні – війні!".

До присутніх перед початком маршу звернувся посол України в Польщі Андрій Дещиця. Він подякував владі країни та пересічним полякам за підтримку України та українців у цей складний час.

Дипломат підкреслив: Польща показує, що є справжнім другом України, українці ніколи не забудуть відкриті серця і простягнуту руку допомоги.

Учасники маршу пройшли повз посольство України і завершили ходу біля посольства Росії.

Нагадаємо, сьогодні, 13 березня, понад 20 тисяч людей вийшли на демонстрацію у Берліні на підтримку України, яка протистоїть російському вторгненню.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua