• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

"Перетворюємося на мавпу": глава "парламенту" Криму хоче "взаємного проникнення" російської та англійської мов

"Глава" окупаційного "парламенту" Криму закликав росіян не використовувати іноземні слова в російській мові, прирівняв їх до матюка і не розуміє, чому в англійській мові немає російських слів

Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв'ю радіостанції "Говорить Москва" заявив голова "Держради" Криму Владімір Константинов, передає "ДС".

Він закликав боротися за чистоту російської мови, виключаючи із нього іноземні слова.

"Можна прирівняти розмову іноземною мовою до матюка. Адже коли лаються – це ознака поганого тону. Він не заборонений, мат, але люди, коли лаються, розуміють, що це погано. Це говорить про те, що людина погано вихована. Тоді все почне ставати на свої місця", – упевнений Костянтинов.

Він пояснив, що не виступає проти вивчення іноземних мов. "Це нормально, але не нормально, коли ти абсолютно не бережеш свою мову і сліпо перетворюєшся на якусь мавпу, яка пародіює все, що бачить, все, що не має якогось глибокого сенсу", – зазначив "глава парламенту".

На його думку, запозичення мають відбуватися із двох сторін. "Жодного взаємного проникнення не існує — в англійській мові немає російських слів", — зауважив Константинов, додавши, що незабаром у "держраді" Криму пройде акція та фотовиставка, присвячена російським словам, які повністю замінені англійськими еквівалентами.

Окупаційна "влада" Криму розробила словник із заміщення іноземних слів, запозичених з англійської мови, російськими варіантами, який буде розданий учасникам міжнародного фестивалю російської культури в Криму, повідомив Константинов в ефірі телеканалу "Крим-24".

Раніше "глава" окупованого півострова Сергій Аксьонов закликав громадян України опиратися русофобській політиці київської влади та "не вбивати в собі російської".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua