• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Пригожин через численні невдачі планує перекинути вагнерівців з України до Африки, – ЗМІ

Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин готується згорнути військові дії своїх найманців в Україні та перекинути їх до Африки

Євген Пригожин
Євген Пригожин / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на знайомі з ситуацією співбесідників, передає "ДС".

"Пригожин, якого безпековий і політичний істеблішмент (Росії) розглядає як зростаючу загрозу, бореться з нестачею живої сили і боєприпасів в Україні після того, як йому заборонили вербувати людей у в'язницях, які є його основним джерелом рекрутів, і позбавили постачання", — йдеться у матеріалі.

Видання нагадує, що найманці Пригожина досі не змогли взяти місто Бахмут на Донеччині, незважаючи на місяці спроб і приголомшливі втрати.

Після тижнів публічних скарг на те, що вагнерівцям не постачають життєво необхідні снаряди та інші припаси, Пригожин визнав, що "Вагнеру" доведеться "перезавантажитися і скоротити свої масштаби" після завершення битви за Бахмут.

Знайомі з ситуацією джерела стверджують, що операції в Африці, ймовірно, привернуть увагу Пригожина в майбутньому, оскільки ситуація в Україні стала складнішою для його сил.

Видання звертає увагу на те, що вже з′явилися оголошення про набір найманців до ПВК "Вагнер" на 6 місяців в Україні і на 9 — 14 місяців в Африці. При цьому уточнюється, що ті, хто бажає служити в африканських країнах, будуть зараховані в резерв.

Нагадаємо, Американський інститут вивчення війни вважає, що вагнерівцям не вистачить сил, щоб захопити Бахмут.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua