• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

"Пригоди" Лаврова на шляху до Нью-Йорка: закритий авіапростір, 12-годинний переліт і постійне скиглення

Маршрут міністра закордонних справ країни-терориста РФ Сергія Лаврова до Нью-Йорка на сесію Генасамблеї ООН гранично складний за часом і відстанню через закриття західними країнами повітряного простору

Сергій Лавров
Сергій Лавров
Реклама на dsnews.ua

Про це російському пропагандистському агентству заявив заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков, передає "ДС".

"Через закриття західними країнами свого повітряного простору маршрут руху гранично складний — і за часом, і за відстанню", — поскаржився дипломат.

Рябков уточнив, що Росія вчасно одержала від США дозвіл на проліт спецборту глави МЗС.

"Вашингтон продовжує робити максимум, щоб ускладнити діяльність російської дипломатії в ООН, використовуючи як важіль запроваджені проти Росії незаконні санкції. Хоча цього разу, можливо, через побоювання наших заходів у відповідь, журналісти з пулу Лаврова встигли отримати візи до відльоту всієї делегації, а дозвіл на проліт спецрейсу міністерства було надано вчасно", — додав заступник голови російського МЗС.

Зазначимо, у 2022 році борт міністра пройшов маршрут на сесію Генасамблеї ООН в обліт "недружніх країн" північним шляхом приблизно за 12 годин.

Тиждень високого рівня 78 сесії Генасамблеї ООН відкривається в Нью-Йорку 19 вересня. Делегацію країни-терориста очолить Лавров. Головний рупор російської пропаганди на міжнародній арені планує провести на полях сесії Генасамблеї близько 20 двосторонніх зустрічей, а також переговори з представниками міжнародних організацій, зокрема, з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua