• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Прилепін запропонував Росії визнати незалежність Північної Осетії: республіка є частиною РФ (ВІДЕО)

Письменник, який воював на Донбасі, а нині депутат Державної Думи Росії Захар Прилепін запропонував як відповідь НАТО визнати Північну Осетію

Захар Прилєпін
Захар Прилєпін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Фрагмент виступу Прилепіна в ефірі російського телеканалу "НТВ" опублікував у Twitter представник України у ТКГ з Донбасу Денис Казанський, передає "ДС".

"Ну, а Росія — та країна, яка маленьких завдань не любить. Насамперед визнаємо всі невизнані території: "ДНР", "ЛНР", Північну Осетію, Придністров'я, Арцах (Нагірний Карабах — "ДС") теж можемо визнати, а по-друге" — активізуємо Союзну державу з Білоруссю", — заявив письменник і політик.

Казанський у свою чергу нагадав, що Північна Осетія – це автономна республіка у складі Росії. Чи мав Прилєпін на увазі окуповану російськими військами Південну Осетію, яка є частиною Грузії, — невідомо.

"Категорично розділяю вимогу Захара. Давно на часі. І Якутію з Татарстаном теж (треба визнати — "ДС")", — з іронією пише Денис Казанський.

Нагадаємо, збірні терористичних угруповань "ДНР" та "ЛНР" не поїдуть навіть на футбольний чемпіонат серед невизнаних держав, що знаходяться у Європі.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua